+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 300.00 / muaj
 • ID: 56453
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 103 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 13
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C. Banesa ka nje siperfaqe prej 103m2, dhe gjendet ne katin e 13-të(posedon ashensorin), është ndertim i ri, posedon edhe garzhen. Banesa mund te mobilohet me kërkes te klientit.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |