+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 450.00 / muaj
 • ID: 63556
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 në Rrugen C, ne rrugen “Shaqir Igrishta” tek Objekti i Rukollit. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2, është e sapo mobiluar dhe gjendet ne katin e 7-të. E gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon |