+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 350.00 / muaj
 • ID: 68637
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 84 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën C. Banesa ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe gjendet ne katin e 2-të. Objeki ku gjendet banesa është ndertim i ri.

Rendijta : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |