+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN A

€ 117,500.00
 • ID: 72335
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga A
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Rrugën A, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 94m2,  dhe gjendet ne katin e 3-të, dhe ka nje lokacion shumë te pershtatshem me qasje te shpejt ne rruget kryesore. Sistemin e ngrohjes e ka nen-dysheme me Termokos

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |  Ballkon | Depo | Garazhde |