+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 300.00 / muaj
 • ID: 72858
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e gatshme per banim. Posedon dhe parkingun privat.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor |