+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 110,660.00
 • ID: 76162
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 92.22 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 92.22m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është ndertim i ri dhe i pa banuar më parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korrido | Ballkon | Depo |