+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 330.00 / muaj
 • ID: 80965
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 83 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Pozhegu Brothers, afër Tregu Group, ka nje siperfaqe prej 83m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |