+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN A

€ 115,800.00
 • ID: 75356
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga A
 • Sipërfaqe: 105.3 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Rrugën A, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Linda Premium Residence, ka nje siperfaqe prej 105.3m2 dhe gjendet ne katin e 6-të. Banesa është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne Korrik-Gusht.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | 2 Ballkona | Depo |