+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 52149
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 84 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 ne Tophane, banesa ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe gjendet afër xhamisë së Tophanes. Banesa është e mobilar komplet me mobiljet më moderne. Posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe gjithashtu edhe ngrohje/ftofje me kondicioner.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |