+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 450.00 / muaj
  • ID: 54700
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 ne Tophane, me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 75m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos, posedon edhe klimat.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | korridor | Banjo | 2 Ballkona |