+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 450.00 / muaj
  • ID: 58185
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 ne Tophane, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Derguti, ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |