+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 400.00 / muaj
  • ID: 63427
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në lagjen Tophane. Banesa gjendet ne Kompleksin “Derguti”, ka nje siperfaqe prej 89m2 dhe gjendet ne katin e 14-të, është e pa mobiluar vetem kuzhinen ka te montuar.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon |