+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 87,115.00
 • ID: 73228
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 91.7 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 91.7m2 dhe gjendet ne katin e 11-të, posedon agjensorin,  është ndertim i ri dhe i gatshem per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |