+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 450.00 / muaj
 • ID: 78403
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 13
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Durguti, afër Teleporformances, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe ndodhet ne katin e 13-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |