+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 80210
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Idea Construction”, ka nje siperfaqe prej 85m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Banesa është ndertim i ri dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |