+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 500.00 / muaj
 • ID: 80690
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 82 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Durguti Invest”, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |