+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 83515
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi Labi Com, e mobiluar komplet dhe e gatshtme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Banjo | Wc | Depo |