+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 350.00 / muaj
 • ID: 26589
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Tophane. Banesa ndodhet te Bahollt mrapa shkollës Meto Bajraktari, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet në katin e 4-të,posedon dy ashensor (lift) funksional, e mobiluar me te gjitha elementet te reja moderne funksionale. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |