+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË TOPHANE

€ 450.00 / muaj
  • ID: 86814
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Tophane, banesa gjendet te Idea Construction afer Xhamisë së Llapit me nje siperfaqe prej 70m2 me kushte shume te mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |