+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 350.00 / muaj
 • ID: 23246
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 52 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Ulpian. Banesa gjendet në Bulevardin Deshmoret e Kombit, përball AAK-ës, ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar komplet në gjendje shumë te mire, posedon nxemje qendrore dhe klim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |