+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 97,000.00
  • ID: 52431
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Shitje Banesë 2+1 ne Ulpianë, banesa gjendet afër shkolles “Hasan Prishtina”. Banesa ka edhe podrumin i cili perfshihet ne kontrat, Podrumi dhe është i rregulluar edhe për banim pasi ka një sallon të madh,një kuzhinë dhe banjo,podrumi mund të përdoret edhe për zyre.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |