+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 97,000.00
 • ID: 52431
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Shitje Banesë 2+1 ne Ulpianë. Banesa gjendet afër shkolles “Hasan Prishtina”, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar dhe  e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |