+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 380.00 / muaj
 • ID: 57320
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek fontana, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet në katin e 5-të. Është e renovuar tërsisht, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |