+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 350.00 / muaj
 • ID: 65342
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per Qira 2+1 ne Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Veli Dedi, ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos si dhe ka klim te instaluar.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |