+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
 • ID: 65571
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per qira ne lagjen Ulpianë. Banesa gjendet mbrapa AAK ne katin e parë, Posedon nje siperfaqe prej 50m2, është komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |