+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
 • ID: 65875
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokso.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |