+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
 • ID: 78540
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 67 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është e pershtatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Ghumi | Banjo | Ballkon |