+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 420.00 / muaj
 • ID: 84873
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 77 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e Lesnes, përball Katedrales, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |