+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 280.00 / muaj
  • ID: 85674
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 38 m²
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afer Kishes, e mobiluar  dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë |  Dhomë Gjumi | Banjo |