+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 350.00 / muaj
  • ID: 86176
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Ulpianë te rrethi mbrapa ish Hotel Bacit. banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |