+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VELANI

€ 500.00 / muaj
 • ID: 73676
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Velania
 • Sipërfaqe: 98 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Velani. Banesa gjendet ne kompleksin Puhiza 3, afër varrit te Ibrahim Rugoves, ka nje siperfaqe prej 98m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e pa mobiluar. Posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |