+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VELANI

€ 350.00 / muaj
 • ID: 78980
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Velania
 • Sipërfaqe: 95.5 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Velani, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Puhiza 3, ka nje siperfaqe prej 95.5m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |