+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VELANI

€ 300.00 / muaj
  • ID: 67070
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Velania
  • Sipërfaqe: 84 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Velani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 84m2, dhe posedon hapsiren per pakring. Banesa është e pa mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |