+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VETERNIK

€ 95,000.00
  • ID: 71264
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 91 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin “Orient Kubz”, ka nje siperfaqe prej 91m2, është e perfunduar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |