+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VETERNIK

€ 350.00 / muaj
 • ID: 76719
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Veternik
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër Grand Store, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |