+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VETERNIK

€ 350.00 / muaj
 • ID: 87210
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Veternik
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Veternik, banesa gjendet  te Objekti Orient Kubz afër Prishtina International Hotel ka një sipërfaqe prej 70m2 në katin e 7-të me ashensor funksional me kushte të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |