+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË VETERNIK

€ 400.00 / muaj
  • ID: 37859
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Veternik. Banesa ndodhet afër Gorenje & Albi Mall, ka nje siperfaqe prej 100m2, është moderne e kompletuar me te gjitha mobiliet ne gjendje shumë te mirë, posedon klime, ngrohje qendrore si dhe parking per veturë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |