+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 500.00 / muaj
 • ID: 60856
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Rruga: Agim Ramadani
 • Sipërfaqe: 61 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per qira në Aktash. Banesa gjendet me sakte përballë Fakulltetit te Edukimit. Banesa është e pajisur me te gjitha elementet e nevojvshme dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Korridor | Banjo | Ballkon |