+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE 4 LLULLAT

€ 650.00 / muaj
  • ID: 83086
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: 4 Llullat
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 9
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 te 4 Llulalat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrap Teatrit Kombëtar, në Rr.”Bajram Kelmendi”, ndodhet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe  e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |