+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE PARKU I QYTETIT

€ 280.00 / muaj
 • ID: 30883
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Parku i Qytetit
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 te Parku i Qytetit. Banesa ndodhet pran bustit Isa Kastrati, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, posedon ashensor, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |