+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE QAFA

€ 1,000.00 / muaj
 • ID: 44343
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per qira dhe shitje te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa posedon siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, banesa është e mobiluar dhe shume e pershtatshme per banim.
Çmimi per shitje është 186.000€

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |