+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE QAFA

€ 350.00 / muaj
 • ID: 54858
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per Qira ne qender te Qafa, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet afer marketit “Albana”, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 dhoma gjumi | ballkon | banjo |