+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE QAFA

€ 425.00 / muaj
 • ID: 65169
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 105 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Perandori Dioklecian”, afër Raiffeisen Leasing, ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe gjendet në katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |