+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NE AKTASH

€ 600.00 / muaj
 • ID: 50482
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Aktash. Banesa ndodhet ne Rr.Agim Ramadani, Afer Extreme Pizza, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, posedon ashensor, nxemjen qendrore me Termokos, e mobiluar komplet kushte te mira banimi.

Rendijta: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | 2 Ballkona |