+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË AKTASH

€ 450.00 / muaj
 • ID: 63814
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr.”Hajrullah Abdullahu”, afër furrës “Qerimi 1”, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.  Në këtë çmim përfshihen të gjitha shpenzimet komunale.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Korridor | 2 Banjo | Ballkon |