+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË AKTASH

€ 600.00 / muaj
 • ID: 72229
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 86 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, është e renovuar komplet dhe e mobiluar, e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |