+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
 • ID: 52677
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 98.4 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 98.4m2, dhe gjendet ne katin e parë, është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Koridor | Balkon |