+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 500.00 / muaj
 • ID: 57178
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 3+1 ne lagjen Arbëri(Dragodan), me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe teras 30m2, dhe gjendet ne katin e 4-të. Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet e nvojshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Ganjo | Korridor | Ballkon | Depo |