+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,300.00 / muaj
  • ID: 61070
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 135 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 3+1 ne lagjen Arbëri(Dragodan), me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 135m2, dhe gjendet ne Rr.Ahmet Krasniqi afër Amasades Amerikane. Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet e nvojshme per banim. Posedon nxemje qendrore dhe ka garazhden per vetura.

Renditja: Sallon | 2 Kuzhina | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | 2 Ballkona |