+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 600.00 / muaj
  • ID: 65547
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira 3+1 në lagjen Arbëri(Dragodan), me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |