+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 700.00 / muaj
  • ID: 66797
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per qira 2 banesa 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesat kan nje siperfaqe prej 150m2, jan te mobiluar komplet dhe gjenden ka katin a parë dhe 2-të, te gatshme per banim. Posedojn dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |